Foliopaki z nadrukiem – bezpieczne zastosowania

Składnikiem przesądzającym o dużym poziomie bezpieczeństwa foliopaków BezpiecznaTORBA jest konstrukcja zbudowana z mocnej, zbrojonej folii a także typ użytej taśmy klejącej.

Taśma celulozowa “nisko zabezpieczona” wykorzystuje powierzchnię kleju permanent, takiego jak w kopertach kurierskich z nadrukiem, ujawniającego próby wtargnięcia mechanicznego. Koperta kurierska “średnio zabezpieczona” posiada taśmę plombującą ujawniającą znaki ingerencji przy typowych metodach włamań. Taśma “wysokich zabezpieczeń” jest dodatkowo zaopatrzona we wskaźniki termiczne i wilgotnościowe. Taki model taśmy klejącej wyróżnia się najlepszym stopniem bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone akceptacją Ośrodka Inżynierii Precyzyjnej. Taśma celulozowa demonstruje próby dostania się do zawartości koperty przy zastosowaniu wszystkich obecnie stosowanych form manipulacji (mechanicznej, niską oraz wysoką temperaturą, a również metodzie wodnej).

Inną grupą kopert BezpiecznaTORBA są foliopaki kurierskie nienaruszalne przeznaczone do przewozu banknotów w walizkach farbujących. Są to artykuły dedykowane do przewożenia gotówki, ich zabezpieczenie polega na fakcie, iż w momencie kradzieży uruchamiany jest układ koloryzujący, który przenika do wnętrza koperty i trwale barwi choćby dziesięć procent każdego banknotu.

Jednym spośród wariantów foliopaków bezpiecznych są worki na drobne pieniądze. Z racji na to że muszą wytrzymać spore obciążenie oraz być niewrażliwe na przecięcie przez nierówne krawędzie drobniaków, wykonywane są ze specjalistycznej – mocnej i silnej – koekstrudowanej płachty LDPE. W wypadku woreczków, które to muszą udźwignąć parę kg drobnych, wykorzystuje się odpowiednio dużą tasiemkę z uchwytem. Do sporządzania zasiłków kasowych wykorzystuje się małe worki strunowe.

Koperty kurierskie BezpiecznaTORBA znalazły już popularne zastosowanie w zbieraniu próbek pros, karm, rzepaku, kukurydzy, szungitu oraz pozostałych artykułów ziarnistych. Jeszcze szersze zastosowanie kopert bezpiecznych sprawiło, że są w sprzedaży we wszystkich popularnych wymiarach, dzięki temu absolutnie nie ma kłopotu z dobraniem potrzebnego formatu foliopaka kurierskiego do zabezpieczanych rzeczy.

Wpis gościnny: koperty foliowe